Brože

Zlaté brože: Oživte svůj outfit s elegantním dotykem naší kolekce zlatých broží.

Každá brož je precizně vyrobena s ohledem na detail a zanechává výrazný dojem. Naše brože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí širokou škálu designů, které dokonale doplní váš styl. Ať už hledáte klasickou brož s perletí nebo moderní kousek s drahokamy, naše kolekce má něco pro každého. Každá brož je znamením elegance a vkusu,. Objevte naši rozmanitou nabídku zlatých broží a najděte tu pravou při osobní návštěvě zlatnických ateliérů Zlaté Roudné v Plzni.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Kategorie ručně vyrobených zlatých broží značky FOX vyrobených v ateliérech Zlaté Roudné ve Zlatnickém Domě v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Na našich webových stránkách je k nahlédnutí pouze malá část šperků.

Celá kolekce je k vidění pouze osobně v našich plzeňských ateliérech v domě šperků Zlaté Roudné ve Zlatnickém domě®

Prohlídka našich kolekcí trvá cca 1 – 2 hodiny, doporučujeme proto rezervovat si termín na tel čísle 773 070 070

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone