Šperky pro sportovce a kluby

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Sportovní elegance: Zlatnický dům nabízí kolekci zlatých šperků pro sportovce a kluby, spojující sílu, odhodlání a styl.

Vstupte do světa sportovní elegance s naší kolekcí zlatých šperků pro sportovce a kluby. Každý šperk symbolizuje sílu, odhodlání a styl spojený s vaším sportovním duchem. S námi můžete vyjádřit svou vášeň nejen ve svém sportovním oboru, ale i mimo něj. Objevte sílu spojenou s elegancí ve světě sportovních klenotů vyrobených ve zlatnických ateliérech Zlaté Roudné Zlatnického domu.

Kategorie ručně vyrobených zlatých šperků pro sportovce a kluby značky FOX vyrobených v ateliérech Zlaté Roudné ve Zlatnickém Domě v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Na našich webových stránkách je k nahlédnutí pouze malá část šperků.

Celá kolekce je k vidění pouze osobně v našich plzeňských ateliérech v domě šperků Zlaté Roudné ve Zlatnickém domě®

Prohlídka našich kolekcí trvá cca 1 – 2 hodiny, doporučujeme proto rezervovat si termín na tel čísle 773 070 070

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone