Osobní mince

Osobní mince: Originální sběratelské kousky s vlastním příběhem

Kategorie osobních mincí vás zve k objevení unikátních kousků, které mají osobní význam. Každá mince je ztvárněna s ohledem na individuální příběh a hodnotu svého majitele. Tyto mince nejen ozdobí vaši sbírku, ale také vám připomenou důležité okamžiky vašeho života. Díky preciznímu zpracování a kvalitnímu materiálu jsou tyto mince nejen investicí, ale i důležitým připomínkou vašich cenných vzpomínek.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Kategorie ručně vyrobených zlatých osobních mincí nabízených zlatnickými ateliéry Zlaté Roudné ve Zlatnickém Domě v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Na našich webových stránkách je k nahlédnutí pouze malá sbírka osobních mincí .

Celá kolekce je k vidění pouze osobně v našich plzeňských ateliérech v domě šperků Zlaté Roudné ve Zlatnickém domě®

Prohlídka našich kolekcí trvá cca 1 – 2 hodiny, doporučujeme proto rezervovat si termín na tel čísle 773 070 070

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone