Snubní prsteny

Zobrazen 1. – 12. z 66 výsledků

Snubní prsteny jsou naší specializací.

Nadčasové snubní prsteny domu šperků - Zlatnického domu® v Plzni na Roudné jsou precizně vyrobeny s použitím těch nejlepších kovů a nejdokonalejších drahých kamenů.

Jsme čeští výrobci snubních prstenů, v našem portfoliu najdete až 5 000 modelů. Prioritou je pro nás osobní přístup ke klientům, proto doporučujeme návštěvu našeho Zlatnického domu na Roudné, kde si můžete prohlédnout celou kolekci snubních prstenů, případně vytvoříme prsteny dle vašich představ. Svatba je jedinečným dnem – výběr snubních prstenů u nás je zážitkem hodným této životní události.

Na našich webových stránkách je k nahlédnutí pouze část modelů snubních prstenů, celá kolekce je k vidění pouze v našich ateliérech ve Zlatnickém domě® na Roudné. Prohlídka našich kolekcí trvá cca 1 – 2 hodiny, doporučujeme proto rezervovat si termín na tel čísle 773 070 070

Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více

Kategorie ručně vyrobených snubních prstenů značky FOX vyrobených ve zlatnických dílnách Zlatnického Domu v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone