Náramky

Zobrazuji všech 5 výsledků

Nadčasové zlaté náramky: Ručně vyráběné klenoty zlatnických ateliérů Zlaté Roudné.

Dovolte nám představit naši exkluzivní kolekci zlatých náramků, které jsou vytvořeny s vysokou precizností v našich zlatnických ateliérech ve Zlatnickém domě® na Roudné. Každý náramek je unikátní a zhmotňuje špičkové řemeslné znalosti spojené s nadčasovým designem. Díky použití nejkvalitnějšího zlata jsou naše náramky nejen krásné, ale také odolné a trvanlivé. Objevte širokou škálu stylů a vzorů, které zdůrazní vaši osobnost a doplní váš šperkový arzenál. Navštivte nás a dopřejte si dokonalý kousek luxusu, který vyjadřuje vaši jedinečnou eleganci.

Kategorie ručně vyrobených zlatých náramků značky FOX vyrobených ve Zlatnickém Domě v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Na našich webových stránkách je k nahlédnutí pouze malá část šperků.

Celá kolekce je k vidění pouze osobně v našich plzeňských ateliérech v domě šperků Zlaté Roudné ve Zlatnickém domě®

Prohlídka našich kolekcí trvá cca 1 – 2 hodiny, doporučujeme proto rezervovat si termín na tel čísle 773 070 070

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone