Ostatní prsteny

Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

Kategorie ručně vyrobených zlatých prstenů Zlatnickým domem v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná
Veliký výběr prstenů, přímo v domu šperků na Zlaté Roudné

Exkluzivní ručně vyráběné zlaté prsteny zlatnických ateliérů Zlatnického domu® v Plzni na Roudné spojují precizní řemeslnou práci s nejkvalitnějšími materiály a unikátním designem. Jsme odborníci na výrobu zlatých prstenů a naše sbírka obsahuje více než 5 000 modelů.

Navštivte náš dům šperků Zlatou Roudnou v Plzni na Roudné a prohlédněte si naše ručně vyráběné zlaté prsteny, které jsou k dispozici pouze v našich ateliérech. Zde najdete širokou škálu designů, které zvýrazní vaši jedinečnost. Prohlídka naší sbírky trvá obvykle 1–2 hodiny, proto doporučujeme rezervovat si svůj čas předem na tel. čísle 773 070 070.

Čtěte více
Čtěte více
Zlatý prsten PEARL CHARM s centrální perlou
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Zlatý prsten Timeless
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více

Kategorie ručně vyrobených zlatých prstenů značky FOX vyrobených ve Zlatnickém Domě v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone