Dětské šperky

Zobrazuji všech 5 výsledků

Zlaté dětské šperky: Rozkošné a bezpečné šperky pro vaše malé poklady.

Naše kolekce zlatých dětských šperků je navržena s ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí, aby se cítily jako princezny a princové. Každý kousek je pečlivě vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a bezpečnost pro vaše děti. V našich zlatnických ateliérech na Roudné v Plzni najdete pestrou paletu designů, které osloví každého malého chlapce i dívku. Navštivte nás v našem domu šperků Zlaté Roudné a objevte originální dětské šperky, které vytvoří památku na dlouhou dobu.

Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více
Čtěte více

Kategorie ručně vyrobených zlatých dětských šperků značky FOX vyrobených ve Zlatnickém Domě v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Na našich webových stránkách je k nahlédnutí pouze malá část šperků.

Celá kolekce je k vidění pouze osobně v našich plzeňských ateliérech v domě šperků Zlaté Roudné ve Zlatnickém domě®

Prohlídka našich kolekcí trvá cca 1 – 2 hodiny, doporučujeme proto rezervovat si termín na tel čísle 773 070 070

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone