Mystika a amulety

Zobrazen jediný výsledek

Mystické klenoty: Objevte sílu a ochranu ve zlatých špercích a amuletech"

Vstupte do světa tajemství a ochrany s naší kolekcí mystických zlatých šperků a amuletů. Každý kousek je vyryt s nádhernými symboly a vzory, které nejenže zdobí, ale také přinášejí sílu a ochranu. S elegantním spojením tradičních a moderních prvků tyto šperky přinášejí do vašeho života magii a mystiku, která vám pomůže vyjádřit vaši osobnost a posílit vaši duchovní cestu. Objevte svět energie a symboliky s naší kolekcí mystických zlatých šperků a amuletů.

Kategorie ručně vyrobených zlatých mystických šperků a amuletů značky FOX vyrobených v ateliérech Zlaté Roudné ve Zlatnickém Domě v Plzni na Roudné | Zlatá Roudná

Na našich webových stránkách je k nahlédnutí pouze malá část šperků.

Celá kolekce je k vidění pouze osobně v našich plzeňských ateliérech v domě šperků Zlaté Roudné ve Zlatnickém domě®

Prohlídka našich kolekcí trvá cca 1 – 2 hodiny, doporučujeme proto rezervovat si termín na tel čísle 773 070 070

Igor

manažer Plzeň a Praha INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO

Jmenuji se Igor Chovanec a v případě, že budete potřebovat poradit s nákupem investičního zlata či stříbra, pak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Petra

zlatnice a jednatelka VÝROBA ŠPERKŮ A INVESTIČNÍ DIAMANTY

Jmenuji se Petra Praumová a jsem zlatnice a jednatelka projektu. Specializuji se na výrobu šperků a investiční diamanty. Pokud budete potřebovat poradit s nákupem či výrobou šperků, nebo investičních diamantů, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Veronika

obchodní manažerka ZÁKAZNICKÝ SERVIS & MALOOBCHOD

Jmenuji se Veronika Houšková a ráda vám odpovím na vaše otázky, případně vám pomohu s nákupem šperků či investičních komodit. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Email
WhatsApp
Phone